Hakkımızda

MBS İhale Danışmanlık  Merkezi 2002 yılında Türkiye’nin ilk İhale Hukuku ve İhale Danışmanlık Hizmetleri veren Firma olarak kurulmuş, İhale konularında hizmet vermektedir.

MBS ihale Eğitim & Danışmanlık Merkezi  40 Yılı aşkın Bilgi ve Deneyimleri ile faaliyet gösterdiği ihale Danışmanlığı alanlarında şirketlerin başarısını ön planda tutarak yoluna devam etmektedir.

Çalışmalarını sürdürdüğü günden bu yana sahip olduğu farklı eğitim ve bilgilendirme anlayışı ile ihale sektörüne üst düzeyde kaliteyi getirmeyi amaçlayan MBS danışmanlık seçkin eğitmen kadrosu danışmanlık hizmetiyle şirketlerin başarılarını yükseltmektedir

Tasarladığı birebir Danışmanlık modeli ile etkin rol oynamaktadır.

MBS ihale Danışmanlık; her şirketin hedeflerine uygun eğitim ve bilgilendirme şartları sağlamakta olup, Bu doğrultuda öncelikle şirket personelinin üzerine ağırlık vermektedir.

Bir personelin bilgilendirilmesinde  birçok faktörün rol oynadığına inanan firmamız; personel ile eğitmen arasındaki koordinasyonu sağlayarak verilen emeğin karşılığının en verimli şekilde şirketinize geri dönmesini sağlar.

Tüm hizmetler sonucunda şirket personeli ile eğitmenimizin ekip çalışmasında ortaya çıkan şirket başarısındaki artış  en önemli ilkemizdir.

MBS ihale Danışmanlık Şirketi; ihale öncesi – ihale süreci ve sonrasına kadarki geniş bir alanda, İhale danışmanlık hizmeti sunan bir kurumdur.

Firmamız; İHALE HUKUKU -İhale danışmanlık ve İhale Hukuk hizmetleri ile sektör liderliği yarışında hizmet kalitesinde istikrarlı yol almayı ve sürekli gelişmelerini şimdide Yurt dışında İhale Danışmanlık Hizmeti veren Kuruluşlarla görüşmeler başlatılmıştır.

Yurt dışı Firmalarının Ülkemizdeki ihalelere katılımlarında Danışmanlık hizmetleri vermeye başlamış olup,Türk Firmalarının da yurt dışındaki İhale katılımlarında irtibatta olduğumuz danışmanlık firmalar aracılığı ile yurt dışı ihale katılımlarında çalışmalarına devam etmektedir

Firmamız, İhale danışmanlık ve eğitim hizmeti vermekte olup, bu konuda oluşturduğumuz sektörde marka olmayı başarmıştır.

Saygılarımızla

     MBS İHALE DANIŞMANLIK

     www.ihalekik.com  /   www.ihaledanismani.com

GEÇMİŞ DÖNEMDE YAPMIŞ OLDUĞUMUZ KONU ÖRNEKLERİ
  • Solar Street Light (güneş enerjisi ile sokak aydınlatma üniteleri) 1996 yılından ülkemize getirilmiştir
  • Namlu Muhafaza Şapkası
  • Fıkrateynler için Haberleşme projektörleri
  • Fıkrateynler için çevre tarama projektörleri
  • Kurşun Geçirmez Projektörler (Tasarım ve imalat)
  • Güvenlik (İnsan ısı Algılama Sistemleri
  • Aydınlatma sektöründe Halı saha ve Çevre Aydınlatma konularında METAL Halide ve Halojen Armatür ürünleri( ilk yerli imalat)
  • Teleskopik – Taşınabilir – 9 metre yükselip alçalabilen Kurşun geçirmez Sınır Gözetleme Kulübeleri (Temsilcilik)
  • •Bariyerler ( 100 km hızla gelen aracı nokta duruş sağlama özellikli ) •Suda Batmayan Mühimmat Sandığı  (Temsilcilik)