ETÜD PROJE HİZMETİ ALINACAKTIR
SU YÖNETİMİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI
| İhale kayıt numarası | : | 2024/639492 |
| 1- İhalenin | ||
| a) Tarihi | : | 26.06.2024 |
| b) Türü | : | Hizmet alımı |
| c) Usulü | : | Açık |
| d) Yaklaşık Maliyeti | : | 8.814.895,00 TRY |
| 2- İhale konusu hizmetin | ||
| a) Adı | : | MERİÇ ERGENE HAVZASI SEKTÖREL SU TAHSİS PLANI HAZIRLANMASI PROJESİ HİZMET ALIMI |
| b) Yapılacağı yer | : | Meriç Ergene Havzasının tamamını kapsamaktadır. |
| c) Süresi | : | 700 gündür |
| 3- Teklifler | ||
| a) Dokümanı EKAP üzerinden e-imza kullanarak indiren sayısı |
: | 12 |
| b) Toplam Teklif Sayısı | : | 7 |
| c) Toplam Geçerli Teklif Sayısı | : | 7 |
| d) Yerli istekli lehine fiyat avantajı uygulaması |
: | Uygulanmıştır / % 15 |
| 4- Sözleşmenin | ||
| a) Tarihi | : | 06.08.2024 |
| b) Bedeli | : | 8.740.000,00 TRY |
| c) Süresi | : | 06.08.2024 - 06.07.2026 |
| d) Yüklenici | : | İO ÇEVRE ÇÖZÜMLERİ ARAŞTIRMA GELİŞTİRME LİMİTED ŞİRKETİ0.212) 276 65 48 |
| e) Yüklenicinin uyruğu | : | Türkiye |
| f) Yüklenicinin adresi | : | REŞİTPAŞA MAH. KATAR CD. ARI TEKNOKENT 1 NO:2/5 İÇ KAPI NO:12 34469 SARIYER/İSTANBUL |